AXAP - Biuro rachunkowe

 • Księgowość
  Księgowość
  Oferujemy kompleksowy zakres usług prowadzenia księgowości firm - włącznie z kontaktami z właściwymi urzędami
 • Projekty UE
  Projekty UE
  Dysponujemy bogatym doświadczeniem w rozliczaniu projektów współfinansowanych ze środków Ministerstwa Finansów i Unii Europejskiej
 • Optymalizacja kosztów
  Optymalizacja kosztów
  Pomagamy zoptymalizować koszty prowadzenia działalności oraz strategię podatkową

Droga do sukcesu

 • Indywidualne podejście
  Indywidualne podejście
 • Nowoczesne rozwiązania
  Nowoczesne rozwiązania
 • Profesjonalizm
  Profesjonalizm
 • Wysokie kwalifikacje
  Wysokie kwalifikacje

O firmie

Szanowni Państwo!

    Nasze biuro rachunkowe (Licencja Ministerstwa Finansów nr 15232/99) posiada doświadczenie od 2000 roku, obsługujemy firmy uczestnicząc w ich rozwoju. Nasza firma oferuje pełen zakres usług księgowych dla spółek, fundacji, stowarzyszeń jak również małych przedsiębiorców.

    Bogate doświadczenie zdobyte podczas kilkuletniej współpracy z różnorodnymi podmiotami gospodarczymi zapewnia fachową i rzetelną obsługę księgową naszych klientów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie obsługując go w sposób najbardziej dla niego korzystny i wygodny.

    Korzystamy z niezawodnych systemów komputerowych oraz programów finansowo-księgowych zapewniających dostęp do wszelkich informacji ułatwiających klientowi ocenę sytuacji przedsiębiorstwa.

    Doradzamy firmom, które z nami współpracują przy podejmowaniu strategicznych decyzji mających wpływ na rozwój firmy w obecnej sytuacji na rynku, jak również pomagamy wskazywać kierunki, które mogą przyczynić się do jej rozwoju.

    Osoby właśnie planujące założenie własnej firmy, które zdecydowały się na skorzystanie z naszych usług będą mogły skorzystać z naszej pomocy przy rejestracji działalności gospodarczej. Wypełnimy za Ciebie wszystkie dokumenty na podstawie przedstawionych nam danych i złożymy je w odpowiednich urzędach. Oczywiście to wszystko gratis!

Biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności zawarte z PZU.